Kullanım Şartları

KULLANIM ŞARTLARI

 

18 yaşından küçük kişiler www.besengumus.com ’dan alışveriş yapamazlar.

www.besengumus.com ’dan alışveriş yapmak için sisteme üye olmak zorunda değilsiniz. Ancak çeşitli avantajlardan yararlanabilmeniz, sonraki alışverişlerinizi daha da hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için üye olmanızı tavsiye ediyoruz. Üye olmak son derece kolay ve ücretsizdir.

www.besengumus.com ‘da satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatları ve uygulanan satış koşulları, yalnızca www.besengumus.com ‘da geçerlidir.

Besen Kuyumculuk , www.besengumus.com ‘da yayınlanan fiyatları, görselleri, özellikleri ve tüm diğer bilgileri önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar.

www.besengumus.com, dizgi ve sistem hatalarından kaynaklanan fiyat ve içerik hatalarından sorumlu değildir. www.besengumus.com , fiyatı hatalı gösterilen siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

www.besengumus.com ‘dan alışveriş yaptığınızda, bunun kişisel kullanım amaçlı bir alışveriş olduğunu, yeniden satış amaçlı olmadığını kabul etmiş olmaktasınız.

www.besengumus.com ‘da yayınlanan hiçbir metin ya da görsel materyal izinsiz olarak kullanılamaz. Bu sitede yer alan hiçbir materyal ve fonksiyonalite, www.besengumus.com’un izni olmadan, başka mecralarda yayınlanamaz, kopyalanamaz, tekrar üretilemez.

Havale/EFT siparişlerinin işleme alınma tarihi, siparişin verildiği tarih değil, ödemenin banka hesaplarımıza ulaştığının görüldüğü tarihtir.

Havale/EFT siparişlerinde, 3 gün içinde ödemesi gerçekleştirilmeyen ve ardından “havale/EFT yaptım” butonu tıklanarak işlemin gerçekleştirildiği www.besengumus.com ‘a bildirilmeyen siparişler iptal edilir.

www.besengumus.com web sitesini kullandığınızda, yukarıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olmaktasınız..